TUTKUMUZ DETAYCI

HASSAS & EL İŞÇİLİĞİ

Hakkımızda

212Medikal Dünya genelinde saç restorasyon cerrahisinde cerrahlara yardımcı olan, istek ve taleplerini yerine getiren Türkiye’ nin önde gelen yüksek kalitede saç ekimi ürünleri üreticisidir.

212Medikal Kuruluşundan bu zamana, Ürünlerinin yüksek kalitesi ile sektör profesyonellerinin güvenini kazanmıştır. Ve şu anda % 60 Pazar payı ile Türkiye’de sektörün önemli bir üreticisi durumundadır.

İstanbul merkezli 212Medikal, şu anda 42 ülkeye ihracat yapmaktadır. İş ortakları ve müşterilerine satış ve satış sonrasında uluslararası yüksek kalitede destek ve satış gücüne sahiptir.

İnovasyon ve kalite, saç ekimi ürünlerinin araştırılması ve yapım aşaması Ar-Ge departmanımıza yön veren değerlerdir.

Herkes ürün ve fiyat sağlayabilir, Ancak yalnızca birkaçı kalite, doğru uzmanlık ve ürün bilgisi almanızı sağlar. Her zaman müşterilerimizi dinleyerek, saç ekimi tedavisini hasta ve cerrah için olabildiğince verimli hale getiren, her şeklin optimize edildiği ürünler sunuyoruz.

AMACIMIZ

MÜKEMMELLİK

VE SİZİN MEMNUNİYETİNİZ

Bizim Değerlerimiz

 • • MÜŞTERİLERİMİZİ DİNLİYORUZ

  Müşterilerimizi dikkatle dinleyerek, tam olarak ihtiyaç duydukları ürünleri geliştirerek taleplerine cevap veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yapımız. Müşteriye yakın olmamızı ve belirli bir talebe çok daha hızlı yanıt vermemizi sağlıyor. Amacımız, hekime yardımcı bir elin uzantısı olan ürünler sağlamak..

 • KUSURSUZ KALİTE

  Gerçek bir fabrikayı özensiz olandan ayıran niteliktir. Birkaç kriterden kaynaklanmaktadır. Kalite yönetimsel sistemimizdir. Tutarlı bir biçimde tüm ürün gruplarında yüksek kalite sağlar.

 • HAMMADDE BİLGİSİ

  Hammaddede tasarruf yok!

  Medikal çelik endüstrisindeki olağanüstü ustalığımız, yüksek kalitede mekanik özelliklere sahip ürünler üretmemizi sağlar. Cihazlarımızın üretimi en yüksek hassasiyet ve kalite standartlarına tabidir.

  Bütün bilgi, tecrübe ve becerilerimizi sizin memnuniyetinize sunuyoruz.

 • EL İŞÇİLİĞİ

  Ürünlerimizde üretim aşamasındaki önemli unsur bazı parçaların en son aşaması el işçiliğidir. Titizlik, el becerisi, yaratıcılık, bilgi, beceri ve tecrübeleri ustalarımızın temel niteliklerini yansıtmaktadır.

 • USTALIK

  Bir parçanın şekli ve açılandırılması, uygulayıcının çalışmasında çok büyük bir rol oynar. Parçanın dengesini, tedavi edilecek alanın erişilebilirliğini ve rahat çalışmayı sağlamak için tüm açı derece değerlerini düzenlemek ustalık ister.

 • İŞ VE İŞYERI DEĞERLERİ

  Bizim felsefemiz dürüstlük ilkelerine uygun, iş etiği kural ve kaidelerine uyumlu şekilde çalışmaktır. Çalışmamız, açık ve sorumlu bir iş kültürü yaratmayı amaçlamaktadır. Sizin değerlerinize saygı duyuyoruz. Her çalışan üstüne düşen sorumluluğunu tam olarak uygular, değerli hisseder projeye tam anlamıyla katkı sağlar.

 • ÇEVRE BİLİNCİ

  Çevre politikamız üretim sistemimizin çevreye yansıması ve sorumluluk bilincimize göre gerçekleşmektedir. Azalt, tekrar kullan, Geri kazandır.

logo_iso logo_ce